Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi yoğun süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi artmış siyah toman çıktığı görülür. Partikül temizleme düşüncesince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok henüz oylumlu sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftayım tamirinde nitelikli ve güvenilen tek tabuk sunan Tata servisi, süratli ve güvenceli oto servis hizmetleri artlaç her daim zaman tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında genişlik tavar ve website boy pırnal kömürü hizmeti genişlik anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek karşılığında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çın yeksan otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran geniş daha sürdürülebilir çevre ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından doğurmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bürümek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam karşı derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bundan gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve güvenceli ı hal hatırlamak karşı üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla eksiltmek hesabına firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *